Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
SMHPM

Film Freak - 603 Film Ratings

Member Since: Apr 13, 2017

Location: Mashhad, Khorasan Razavi, Iran

more Recent Ratings
24 7% Executions (2019) - Jan 10, 2020
73 72% The Survivor (1995) - Jan 04, 2020
67 57% Murphy's Law (2019) - Jan 02, 2020
72 70% 3:10 to Yuma (2007) - Dec 21, 2019
60 43% Night of the Living Dead (1968) - Dec 20, 2019
95 98% Destino (2003) - Dec 19, 2019
88 96% Bicycle Thieves (1948) - Dec 19, 2019
37 18% The Beach Party (1931) - Nov 10, 2019
46 25% The Barnyard Broadcast (1931) - Nov 10, 2019
26 8% Fishin' Around (1931) - Nov 08, 2019