Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
SNiLkW

Flick Fan - 21 Film Ratings

Member Since: Apr 3, 2020

more Recent Ratings
95 92% Jojo Rabbit (2019) - Apr 03, 2020
94 88% 1917 (2019) - Apr 03, 2020
73 2% Contagion (2011) - Apr 03, 2020
80 26% The Polar Express (2004) - Apr 03, 2020
84 45% Dunkirk (2017) - Apr 03, 2020
80 26% Tron: Legacy (2010) - Apr 03, 2020
86 57% Little Miss Sunshine (2006) - Apr 03, 2020
84 45% Blade Runner (1982) - Apr 03, 2020
92 78% The Bourne Identity (2002) - Apr 03, 2020
80 26% Stranger Things (2016) - Apr 03, 2020