S.P.A.C.E.D

spaced_ii
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 22 May 2022
Location: Auckland, Auckland, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 56% The Lion King (1994) - Rated 22 May 2022
75 31% District 9 (2009) - Rated 22 May 2022
85 56% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 22 May 2022
80 39% The Northman (2022) - Rated 22 May 2022
90 79% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 22 May 2022
100 98% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 22 May 2022
85 56% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 22 May 2022
90 79% Persona (1966) - Rated 22 May 2022
90 79% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 22 May 2022
90 79% Psycho (1960) - Rated 22 May 2022