Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
SPYDER0416

Movie Buff - 107 Film Ratings

Member Since: Aug 29, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out SPYDER0416's...
92 90% The Thing (1982) - Aug 29, 2018
97 97% No Country for Old Men (2007) - Aug 29, 2018
91 87% The Departed (2006) - Aug 29, 2018
93 93% Collateral (2004) - Aug 29, 2018
98 99% Heat (1995) - Aug 29, 2018
90 82% Raiders of the Lost Ark (1981) - Aug 29, 2018
87 69% Up (2009) - Aug 29, 2018
91 87% Enter the Dragon (1973) - Aug 29, 2018
96 96% Fight Club (1999) - Aug 29, 2018
77 29% Pain & Gain (2013) - Aug 29, 2018