SPalisades

spalisades
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 17 May 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 82% Kochiyama soshun (1936) - Rated 23 Apr 2009
91 98% My Little Loves (1974) - Rated 23 Apr 2009
70 64% Meshi (1951) - Rated 24 Oct 2008
65 39% Yama no oto (1954) - Rated 24 Oct 2008
84 86% Bangiku (1954) - Rated 24 Oct 2008
68 58% Nagareru (1956) - Rated 24 Oct 2008
69 61% Summer Clouds (1958) - Rated 24 Oct 2008
66 45% When a Woman Ascends the Stairs (1960) - Rated 24 Oct 2008
88 93% Yearning (1964) - Rated 24 Oct 2008
52 18% The Stranger Within a Woman (1966) - Rated 24 Oct 2008