SRobot

srobot
Movie Buff - 193 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 91% Capote (2005) - Rated 28 Dec 2008
89 95% Schindler's List (1993) - Rated 28 Dec 2008
50 6% Men in Black II (2002) - Rated 28 Dec 2008
60 15% Panic Room (2002) - Rated 28 Dec 2008
70 55% Braveheart (1995) - Rated 28 Dec 2008
64 24% Jumanji (1995) - Rated 08 Feb 2008
70 55% City of Angels (1998) - Rated 08 Feb 2008
69 42% GoldenEye (1995) - Rated 08 Feb 2008
65 27% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 08 Feb 2008
60 15% Hollow Man (2000) - Rated 08 Feb 2008