SUPERKUPER

superkuper
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 16 Dec 2017
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71% The Lives of Others (2006) - Rated 17 Dec 2017
92% Hugo (2011) - Rated 16 Dec 2017
71% Midnight in Paris (2011) - Rated 16 Dec 2017
92% Groundhog Day (1993) - Rated 16 Dec 2017
71% Rain Man (1988) - Rated 16 Dec 2017
36% Avatar (2009) - Rated 16 Dec 2017
36% Road to Perdition (2002) - Rated 16 Dec 2017
2% Superbad (2007) - Rated 16 Dec 2017
36% Night at the Museum (2006) - Rated 16 Dec 2017
10% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 16 Dec 2017