SUPERSKIP

superskip
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 21% Swordfish (2001) - Rated 15 Aug 2016
83 56% Jackie Brown (1997) - Rated 15 Aug 2016
90 77% It's a Mad Mad Mad Mad World (1963) - Rated 15 Aug 2016
97 98% Spartacus (1960) - Rated 15 Aug 2016
83 56% L.A. Confidential (1997) - Rated 15 Aug 2016
20 3% Meet the Fockers (2004) - Rated 15 Aug 2016
90 77% Planet of the Apes (1968) - Rated 15 Aug 2016
86 66% WarGames (1983) - Rated 15 Aug 2016
97 98% Point Break (1991) - Rated 15 Aug 2016
86 66% Armageddon (1998) - Rated 15 Aug 2016