Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
SUSM10

Flick Fan - 29 Film Ratings

Member Since: Jan 21, 2019

more Recent Ratings
90 68% A Dog's Purpose (2017) - Jan 21, 2019
89 48% Spy (2015) - Jan 21, 2019
75 17% Silver Linings Playbook (2012) - Jan 21, 2019
90 68% Ratatouille (2007) - Jan 21, 2019
75 17% Birdman (2014) - Jan 21, 2019
90 68% The Purge (2013) - Jan 21, 2019
94 98% Fight Club (1999) - Jan 21, 2019
81 25% The Revenant (2015) - Jan 21, 2019
87 34% Chocolat (2000) - Jan 21, 2019
90 68% Saving Private Ryan (1998) - Jan 21, 2019