Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
SUz5QX

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Apr 18, 2019

more Recent Ratings
88 78% Searching for Sugar Man (2012) - Apr 18, 2019
80 39% Inception (2010) - Apr 18, 2019
82 46% Holy Motors (2012) - Apr 18, 2019
77 28% Spotlight (2015) - Apr 18, 2019
88 78% Get Out (2017) - Apr 18, 2019
77 28% Rope (1948) - Apr 18, 2019
87 64% [Rec] (2007) - Apr 18, 2019
84 53% Fight Club (1999) - Apr 18, 2019
74 10% Grindhouse (2007) - Apr 18, 2019
89 89% Alien (1979) - Apr 18, 2019