Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
SYJ51I

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Sep 9, 2018

more Recent Ratings
80 45% The 13th Warrior (1999) - Sep 09, 2018
90 66% 12 Monkeys (1995) - Sep 09, 2018
93 87% (500) Days of Summer (2009) - Sep 09, 2018
95 95% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Sep 09, 2018
80 45% King Kong (2005) - Sep 09, 2018
80 45% Men in Black (1997) - Sep 09, 2018
75 25% 8MM (1999) - Sep 09, 2018
70 4% Beverly Hills Cop (1984) - Sep 09, 2018
90 66% Eurotrip (2004) - Sep 09, 2018
75 25% The Fast and the Furious (2001) - Sep 09, 2018