SZN555

szn555
Member Since: 05 Aug 2013
Location: Miskolc, Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 38% Scarface (1983) - Rated 06 Aug 2013
86 68% Trainspotting (1996) - Rated 06 Aug 2013
55 21% Un Chien Andalou (1929) - Rated 06 Aug 2013
37 12% The Blues Brothers (1980) - Rated 06 Aug 2013
28 2% Home Alone (1990) - Rated 06 Aug 2013
82 53% The Waterboy (1998) - Rated 06 Aug 2013
31 6% Gladiator (2000) - Rated 06 Aug 2013
85 63% Modigliani (2004) - Rated 06 Aug 2013
84 58% City of God (2002) - Rated 06 Aug 2013
33 9% Dumbland (2002) - Rated 06 Aug 2013