S B

s_b
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 92% Inside Out (2015) - Rated 23 Aug 2015
75 70% Powder (1995) - Rated 23 Aug 2015
1% Saw VI (2009) - Rated 23 Aug 2015
75 70% Dead Poets Society (1989) - Rated 23 Aug 2015
1% Friday the 13th (1980) - Rated 23 Aug 2015
65 47% Scary Movie (2000) - Rated 23 Aug 2015
68 52% Walk the Line (2005) - Rated 23 Aug 2015
65 47% Independence Day (1996) - Rated 23 Aug 2015
75 70% Phenomenon (1996) - Rated 23 Aug 2015
70 59% Black Hawk Down (2001) - Rated 23 Aug 2015