S-Ro

s_ro
Film Freak - 554 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2011
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 17% Half Nelson (2006) - Rated 20 Apr 2011
75 19% The Mask of Zorro (1998) - Rated 20 Apr 2011
91 81% Enemy at the Gates (2001) - Rated 13 Apr 2011
55 2% Insomnia (2002) - Rated 13 Apr 2011
72 14% Switchback (1997) - Rated 13 Apr 2011
96 91% The Last Boy Scout (1991) - Rated 13 Apr 2011
89 68% Reservoir Dogs (1992) - Rated 13 Apr 2011
100 98% Thriller (1983) - Rated 13 Apr 2011
78 26% The Faculty (1998) - Rated 13 Apr 2011
87 59% Father of the Bride (1991) - Rated 13 Apr 2011