Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Sabahaddin

Film Freak - 890 Film Ratings

Member Since: Jul 16, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out Sabahaddin's...
55 3% A Simple Favor (2018) - Nov 17, 2019
54 3% Love Actually (2003) - Nov 17, 2019
60 5% Persona (1966) - Nov 17, 2019
77 38% The Great Beauty (2013) - Nov 17, 2019
75 24% Climax (2018) - Nov 17, 2019
52 3% L'humanit√© (1999) - Nov 17, 2019
50 2% Thou Gild'st the Even (2013) - Nov 17, 2019
40 1% Happiness (1998) - Nov 17, 2019
52 3% Children of Men (2006) - Nov 17, 2019
50 2% The Tale (2018) - Nov 17, 2019