Sabri

sabri
Movie Buff - 199 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 39% Scarface (1983) - Rated 16 Oct 2015
95 76% The Player (1992) - Rated 16 Oct 2015
100 94% Full Metal Jacket (1987) - Rated 16 Oct 2015
90 39% Waiting for Godot (2001) - Rated 16 Oct 2015
95 76% Once Were Warriors (1994) - Rated 16 Oct 2015
100 94% Casino Royale (2006) - Rated 16 Oct 2015
90 39% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 16 Oct 2015
90 39% Scent of a Woman (1992) - Rated 16 Oct 2015
90 39% Apollo 13 (1995) - Rated 16 Oct 2015
90 39% RoboCop (1987) - Rated 16 Oct 2015