SadJeffery

Check out SadJeffery's...
85 72% | Dirty Harry (1971) - Nov 28, 2019 |
70 35% | Predator (1987) - Nov 28, 2019 |
85 72% | Jurassic Park (1993) - Nov 28, 2019 |
75 47% | Taken (2008) - Nov 28, 2019 |
85 72% | For a Few Dollars More (1965) - Nov 28, 2019 |
50 9% | The Goonies (1985) - Nov 28, 2019 |
85 72% | The Road Warrior (1981) - Nov 28, 2019 |
80 59% | Slither (2006) - Nov 27, 2019 |
70 35% | The Avengers (2012) - Nov 27, 2019 |
80 59% | John Wick: Chapter 2 (2017) - Nov 27, 2019 |