Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Sadogorn

Movie Buff - 298 Film Ratings

Member Since: Jan 26, 2019

Location: Turkey

Bio: My Favourite Actor: Tom Cruise
My Favourite Film: The Last Samurai
more Recent Ratings
81 65% Limitless (2011) - Sep 01, 2020
78 44% Red Dragon (2002) - Aug 25, 2020
75 32% Hannibal (2001) - Aug 24, 2020
82 70% First Man (2018) - Aug 24, 2020
81 65% The Silence of the Lambs (1991) - Aug 21, 2020
80 58% Training Day (2001) - Aug 08, 2020
81 65% Baby Driver (2017) - Jul 25, 2020
84 77% Toy Story 4 (2019) - Jul 22, 2020
86 85% Toy Story 3 (2010) - Jul 21, 2020
83 75% Toy Story 2 (1999) - Jul 18, 2020