Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Sae

Movie Buff - 255 Film Ratings

Member Since: Sep 7, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
74 56% The Road (2009) - Jun 24, 2020
70 48% Moon (2009) - Jun 24, 2020
80 77% Rear Window (1954) - Jun 03, 2020
84 88% Psycho (1960) - Jun 03, 2020
80 77% Dog Day Afternoon (1975) - Jun 03, 2020
11% Scooby-Doo (2002) - May 31, 2020
19 17% Boa vs. Python (2004) - May 31, 2020
19 17% Rogue (2007) - May 31, 2020
25 19% Hababam sinifi 3,5 (2006) - May 31, 2020
4% Emret komutanim: Sah mat (2007) - May 31, 2020