Sahar.Sagha

saharsagha
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2019
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 47% Mysterious Object at Noon (2000) - Rated 16 Aug 2023
90 61% Wild Strawberries (1957) - Rated 16 Aug 2023
87 24% The Chaser (2008) - Rated 10 Aug 2023
90 61% Melancholia (2011) - Rated 28 Jun 2023
88 34% Like Father, Like Son (2013) - Rated 16 Jun 2023
92 71% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 16 Jun 2023
93 81% Severance (2022) - Rated 16 Jun 2023
92 71% Scenes from a Marriage (2021) - Rated 16 Jun 2023
93 81% The Father (2021) - Rated 16 Jun 2023
88 34% I'm Thinking of Ending Things (2020) - Rated 16 Jun 2023