Saidhakz

saidhakz
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2022
Location: Kozhikode, Kerala, India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 70% Your Name. (2016) - Rated 18 Jan 2022
30 4% Captain Marvel (2019) - Rated 18 Jan 2022
70 70% Mob Psycho 100 (2016) - Rated 18 Jan 2022
70 70% Oblivion (2013) - Rated 18 Jan 2022
60 47% Cowboys & Aliens (2011) - Rated 18 Jan 2022
50 28% No Time to Die (2021) - Rated 18 Jan 2022
60 47% Bad Boys for Life (2020) - Rated 18 Jan 2022
70 70% Lucy (2014) - Rated 18 Jan 2022
80 90% The Wolverine (2013) - Rated 18 Jan 2022
40 13% Patema Inverted (2013) - Rated 18 Jan 2022