Saidme

saidme
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2017
Location: Libya
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 30% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 19 Jul 2017
85 58% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 19 Jul 2017
65 6% Frozen (2013) - Rated 19 Jul 2017
65 6% Bad Teacher (2011) - Rated 19 Jul 2017
80 30% Independence Day (1996) - Rated 19 Jul 2017
90 91% WALL·E (2008) - Rated 19 Jul 2017
86 69% X-Men: First Class (2011) - Rated 19 Jul 2017
88 78% The Martian (2015) - Rated 19 Jul 2017
85 58% Jonah Hex (2010) - Rated 19 Jul 2017
85 58% Ocean's Twelve (2004) - Rated 19 Jul 2017