Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Saintsbabe66

Flick Fan - 92 Film Ratings

Member Since: Feb 23, 2018

Location: USA

Bio: I am a movie buff and enjoy a wide variety of genres but prefer comedies and dramadies. Inspirational movies are always worth checking out as i usually end up enjoying \"underdog/ come back kind\" genres.
more Recent Ratings
Check out Saintsbabe66's...
65 43% Some Like It Hot (1959) - Feb 23, 2018
90 86% The Waterboy (1998) - Feb 23, 2018
100 94% It's a Wonderful Life (1946) - Feb 23, 2018
25 9% Analyze That (2002) - Feb 23, 2018
65 43% Raising Arizona (1987) - Feb 23, 2018
30 17% Rear Window (1954) - Feb 23, 2018
85 80% The Sandlot (1993) - Feb 23, 2018
95 90% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Feb 23, 2018
75 57% The Untouchables (1987) - Feb 23, 2018
40 20% Lethal Weapon (1987) - Feb 23, 2018