Saldez

saldez
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2014
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 82% Blue Jasmine (2013) - Rated 05 Oct 2014
83 82% Analyze This (1999) - Rated 05 Oct 2014
79 47% 300 (2007) - Rated 05 Oct 2014
83 82% Superbad (2007) - Rated 05 Oct 2014
64 14% Drive (2011) - Rated 05 Oct 2014
73 35% Good Night, and Good Luck (2005) - Rated 05 Oct 2014
71 31% Dumb and Dumber (1994) - Rated 05 Oct 2014
81 62% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 05 Oct 2014
60 10% Flubber (1997) - Rated 05 Oct 2014
60 10% Home Alone (1990) - Rated 05 Oct 2014