Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Saleh.t01

Flick Fan - 23 Film Ratings

Member Since: May 4, 2020

Location: Saudi Arabia

more Recent Ratings
Check out Saleh.t01's...
90 91% 12 Monkeys (1995) - Dec 21, 2020
90 91% The Road (2009) - May 04, 2020
80 32% A Knight's Tale (2001) - May 04, 2020
75 17% Inglourious Basterds (2009) - May 04, 2020
86 71% Cloverfield (2008) - May 04, 2020
87 78% Hot Fuzz (2007) - May 04, 2020
87 78% Shaun of the Dead (2004) - May 04, 2020
85 56% Nightcrawler (2014) - May 04, 2020
80 32% The Godfather: Part III (1990) - May 04, 2020
85 56% Schindler's List (1993) - May 04, 2020