SamKane3

samkane3
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 12 Nov 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 8% Blades of Glory (2007) - Rated 14 Jan 2014
68 44% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 02 Jan 2014
50 8% Alan Partridge: Alpha Papa (2013) - Rated 02 Jan 2014
63 30% Get Rich or Die Tryin' (2005) - Rated 02 Jan 2014
78 79% Notorious (2009) - Rated 02 Jan 2014
70 51% Anchorman 2: The Legend Continues (2013) - Rated 02 Jan 2014
68 44% Bronson (2009) - Rated 18 Dec 2013
35 3% A Clockwork Orange (1971) - Rated 18 Dec 2013
76 75% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 10 Dec 2013
73 62% Small Soldiers (1998) - Rated 09 Dec 2013