SamKant

samkant
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2019
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Bipedal Automaton

more Recent Ratings

85 42% Logan (2017) - Rated 11 May 2020
95 92% Léon: The Professional (1994) - Rated 11 May 2020
90 76% The Matrix (1999) - Rated 11 May 2020
90 76% Grizzly Man (2005) - Rated 11 May 2020
85 42% The Raid 2 (2014) - Rated 11 May 2020
90 76% Children of Men (2006) - Rated 11 May 2020
85 42% American History X (1998) - Rated 11 May 2020
95 92% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 11 May 2020
85 42% The Witch (2016) - Rated 09 Nov 2019
85 42% Hellbound: Hellraiser II (1988) - Rated 09 Nov 2019