Samang

samang
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2012
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 20% Trance (2013) - Rated 21 Jan 2014
85 81% Captain Phillips (2013) - Rated 21 Jan 2014
82 50% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 21 Jan 2014
46 2% Carrie (2013) - Rated 09 Jan 2014
83 60% City of God (2002) - Rated 19 Dec 2013
80 33% The Hangover Part III (2013) - Rated 16 Dec 2013
79 20% Kick-Ass 2 (2013) - Rated 16 Dec 2013
82 50% Jobs (2013) - Rated 16 Dec 2013
84 72% Iron Man 3 (2013) - Rated 16 Dec 2013
80 33% Into the Wild (2007) - Rated 16 Dec 2013