Samantha_F

samanthaf
Movie Buff - 277 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2017
Location: South Africa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 46% The Transporter (2002) - Rated 25 Feb 2017
65 46% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 25 Feb 2017
75 95% The Guardian (2006) - Rated 25 Feb 2017
73 93% Rocky (1976) - Rated 25 Feb 2017
68 67% A Cinderella Story (2004) - Rated 25 Feb 2017
65 46% The Wedding Planner (2001) - Rated 25 Feb 2017
69 73% We're the Millers (2013) - Rated 25 Feb 2017
62 29% Leap Year (2010) - Rated 25 Feb 2017
70 83% In Her Shoes (2005) - Rated 25 Feb 2017
65 46% Hercules (2014) - Rated 25 Feb 2017