Samiyenas

samiyenas
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 46% Deadpool (2016) - Rated 05 Feb 2017
80 35% Ant-Man (2015) - Rated 05 Feb 2017
75 21% National Treasure (2004) - Rated 05 Feb 2017
3% Eragon (2006) - Rated 05 Feb 2017
3% The Last Airbender (2010) - Rated 05 Feb 2017
95 75% The Princess Bride (1987) - Rated 05 Feb 2017
85 46% Avatar (2009) - Rated 05 Feb 2017
97 90% Avatar: The Last Airbender (2005) - Rated 05 Feb 2017
75 21% Frozen (2013) - Rated 05 Feb 2017
95 75% Tangled (2010) - Rated 05 Feb 2017