SandiKriss

sandikriss
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Jumanji (1995) - Rated 18 Jan 2020
100 Ratatouille (2007) - Rated 18 Jan 2020
100 The Cabin in the Woods (2012) - Rated 18 Jan 2020
100 Finding Nemo (2003) - Rated 18 Jan 2020
100 Now You See Me (2013) - Rated 18 Jan 2020
100 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 18 Jan 2020
100 WALL·E (2008) - Rated 18 Jan 2020
100 The Sixth Sense (1999) - Rated 18 Jan 2020
100 The Shawshank Redemption (1994) - Rated 18 Jan 2020
100 Life of Pi (2012) - Rated 18 Jan 2020