We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Sanna

416 Film Ratings

Member Since: Apr 30, 2013

Location: Sweden

more Recent Ratings
75 40% The Return of the Pink Panther (1975) - Aug 29, 2013
75 40% A Shot in the Dark (1964) - Aug 29, 2013
80 63% Where Eagles Dare (1968) - Aug 29, 2013
80 63% Kelly's Heroes (1970) - Aug 29, 2013
80 63% Gran Torino (2008) - Aug 29, 2013
75 40% Bronson (2009) - Aug 29, 2013
65 12% The Whole Nine Yards (2000) - Aug 26, 2013
70 21% The Sixth Sense (1999) - Aug 26, 2013
80 63% The Fifth Element (1997) - Aug 26, 2013
70 21% The Expendables 2 (2012) - Aug 26, 2013