SapoJoe

sapojoe
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2013
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 24% Lolita (1962) - Rated 06 Nov 2014
53 22% The Raven (2012) - Rated 03 Feb 2014
70 63% In the Electric Mist (2009) - Rated 03 Feb 2014
58 31% The Code (2009) - Rated 22 Jan 2014
75 80% Jurassic Park (1993) - Rated 20 Jan 2014
69 57% The Crow (1994) - Rated 20 Jan 2014
65 44% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 20 Jan 2014
58 31% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 20 Jan 2014
40 13% Erased (2012) - Rated 20 Jan 2014
45 17% Fight Club (1999) - Rated 05 Dec 2013