SaraHarayene

saraharayene
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2012
Location: Tehran, Tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: There is nothing in front of me, only a moment.

more Recent Ratings

80 28% The Lucky One (2012) - Rated 22 Jan 2013
92 58% The Others (2001) - Rated 17 Nov 2012
100 95% The Hours (2002) - Rated 17 Nov 2012
92 58% Birth (2004) - Rated 17 Nov 2012
87 37% The Interpreter (2005) - Rated 17 Nov 2012
89 45% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 17 Nov 2012
89 45% Pride & Prejudice (2005) - Rated 17 Nov 2012
60 5% London Boulevard (2010) - Rated 17 Nov 2012
91 53% Last Night (2010) - Rated 17 Nov 2012
96 70% Ruby Sparks (2012) - Rated 15 Nov 2012