Sardinemgl

sardinemgl
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2017
Location: Mongolia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 91% Running on Empty (1988) - Rated 28 Aug 2018
87 84% Talk Radio (1988) - Rated 27 Aug 2018
75 51% Ernest Saves Christmas (1988) - Rated 27 Aug 2018
85 78% Better Off Dead... (1985) - Rated 27 Aug 2018
85 78% Ready Player One (2018) - Rated 26 Aug 2018
85 78% An Officer and a Gentleman (1982) - Rated 26 Aug 2018
80 66% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 26 Aug 2018
55 12% Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) - Rated 26 Aug 2018
55 12% Justice League (2017) - Rated 26 Aug 2018
60 24% Pacific Rim Uprising (2018) - Rated 26 Aug 2018