Sarsfield

sarsfield
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2017
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 75% Wind River (2017) - Rated 22 Nov 2017
86 86% The Parallax View (1974) - Rated 02 Nov 2017
35 11% Extraterrestrial (2014) - Rated 02 Nov 2017
15 1% Police Academy 6: City Under Siege (1989) - Rated 02 Nov 2017
80 54% The Quiet Man (1952) - Rated 02 Nov 2017
75 33% Die Hard 2 (1990) - Rated 02 Nov 2017
70 22% Star Trek: Insurrection (1998) - Rated 02 Nov 2017
30 8% Under Siege 2: Dark Territory (1995) - Rated 02 Nov 2017
85 75% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 02 Nov 2017
80 54% Scarface (1983) - Rated 02 Nov 2017