Sarthak
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out Sarthak's...
88 58% | Toy Story (1995) - Rated 25 May 2019 |
79 36% | Kung Fu Panda (2008) - Rated 25 May 2019 |
72 31% | Iron Man 3 (2013) - Rated 25 May 2019 |
65 14% | Thor (2011) - Rated 25 May 2019 |
91 82% | Finding Nemo (2003) - Rated 25 May 2019 |
90 72% | Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 25 May 2019 |
65 14% | Man of Steel (2013) - Rated 25 May 2019 |
80 43% | Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 25 May 2019 |
90 72% | Thor: Ragnarok (2017) - Rated 25 May 2019 |
70 25% | Black Mirror: Bandersnatch (2018) - Rated 25 May 2019 |