Sasha_

Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: Oct 19, 2019
Check out Sasha_'s...
65 32% | This Is Spinal Tap (1984) - Feb 11, 2020 |
37 4% | Cube (1997) - Oct 20, 2019 |
85 71% | Toy Story 3 (2010) - Oct 20, 2019 |
80 61% | Toy Story 2 (1999) - Oct 20, 2019 |
80 61% | Toy Story (1995) - Oct 20, 2019 |
90 87% | Ghost World (2001) - Oct 20, 2019 |
85 71% | Lars and the Real Girl (2007) - Oct 20, 2019 |
78 55% | Holiday (1938) - Oct 20, 2019 |
57 12% | The Thing (1982) - Oct 20, 2019 |
60 21% | Alien (1979) - Oct 20, 2019 |