Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Sasher

Movie Buff - 193 Film Ratings

Member Since: Mar 21, 2018

Location: Tehran, Iran

more Recent Ratings
90 24% Tomorrowland (2015) - Mar 27, 2019
85 17% Inferno (2016) - Jan 03, 2019
100 68% 2:22 (2017) - Jan 03, 2019
100 68% Pierrot le fou (1965) - Jan 03, 2019
100 68% Roma (2018) - Jan 03, 2019
100 68% I Origins (2014) - Dec 27, 2018
98 35% Passengers (2016) - Dec 06, 2018
100 68% Rango (2011) - Dec 06, 2018
100 68% Eyes Wide Shut (1999) - Dec 06, 2018
95 31% Dr. Dolittle (1998) - Dec 06, 2018