Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
SatinBrodo

Flick Fan - 47 Film Ratings

Member Since: Aug 10, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out SatinBrodo's...
95 51% Green Room (2016) - Aug 10, 2020
95 51% The Neon Demon (2016) - Aug 10, 2020
95 51% Pan's Labyrinth (2006) - Aug 10, 2020
10 11% The Kissing Booth 2 (2020) - Aug 10, 2020
10 11% The Kissing Booth (2018) - Aug 10, 2020
10 11% The Bad Batch (2016) - Aug 10, 2020
90 31% A Bug's Life (1998) - Aug 10, 2020
4% Boogeyman (2005) - Aug 10, 2020
90 31% Ghost World (2001) - Aug 10, 2020
4% Fantastic Four (2005) - Aug 10, 2020