Satrek

Recent Ratings
Check out Satrek's...
99 91% | Avengers: Endgame (2019) - Mar 19, 2020 |
98 79% | Avengers: Infinity War (2018) - Mar 19, 2020 |
85 8% | Avengers: Age of Ultron (2015) - Mar 19, 2020 |
96 70% | The Avengers (2012) - Mar 19, 2020 |
87 20% | Star Trek: Picard (2020) - Mar 19, 2020 |
90 37% | Mad Max: Fury Road (2015) - Mar 19, 2020 |
85 8% | Stranger Things (2016) - Mar 19, 2020 |
99 91% | Firefly (2002) - Mar 19, 2020 |
90 37% | Doctor Who (2005) - Mar 19, 2020 |
95 58% | Altered Carbon (2018) - Mar 19, 2020 |