Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Say

Flick Fan - 67 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

Location: Germany

more Recent Ratings
87 69% Yesterday (2019) - Jan 19, 2020
85 61% Star Trek Beyond (2016) - Jan 19, 2020
87 69% Star Trek Into Darkness (2013) - Jan 19, 2020
89 79% The Hunger Games (2012) - Jan 19, 2020
92 97% Iron Man 2 (2010) - Jan 19, 2020
90 86% Thor (2011) - Jan 19, 2020
89 79% Interstellar (2014) - Jan 19, 2020
87 69% Die Another Day (2002) - Jan 19, 2020
87 69% Tomorrow Never Dies (1997) - Jan 19, 2020
73 17% Looper (2012) - Jan 19, 2020