Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Scandalands

Movie Buff - 207 Film Ratings

Member Since: Dec 12, 2019

Location: Australia

more Recent Ratings
Check out Scandalands's...
60 40% Iron Man (2008) - Dec 13, 2019
60 40% The Mist (2007) - Dec 13, 2019
70 58% The Conversation (1974) - Dec 13, 2019
65 49% Airplane! (1980) - Dec 13, 2019
55 28% It (2017) - Dec 13, 2019
55 28% Coach Carter (2005) - Dec 13, 2019
65 49% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Dec 13, 2019
80 74% The Grand Budapest Hotel (2014) - Dec 13, 2019
50 19% The Imitation Game (2014) - Dec 13, 2019
85 84% The Shawshank Redemption (1994) - Dec 13, 2019