Scarfase

scarfase
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 08 Dec 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 6% Rear Window (1954) - Rated 18 Nov 2007
71 11% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 18 Nov 2007
82 36% Cool Hand Luke (1967) - Rated 18 Nov 2007
70 6% Bad Boys (1983) - Rated 18 Nov 2007
95 66% The Departed (2006) - Rated 18 Nov 2007
83 41% Clerks (1994) - Rated 03 Feb 2007
100 85% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 03 Feb 2007
100 85% The Big Lebowski (1998) - Rated 03 Feb 2007
86 51% The Cable Guy (1996) - Rated 09 Dec 2006
90 58% American History X (1998) - Rated 09 Dec 2006