Scaryfan1983

scaryfan1983
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 56% The Mummy (1932) - Rated 11 Aug 2014
85 38% The Monster Squad (1987) - Rated 11 Aug 2014
96 76% The Haunting (1963) - Rated 11 Aug 2014
88 47% The Burning (1981) - Rated 11 Aug 2014
92 62% The Wolf Man (1941) - Rated 11 Aug 2014
95 71% Invasion of the Body Snatchers (1978) - Rated 11 Aug 2014
90 56% The Hidden (1987) - Rated 11 Aug 2014
79 23% Friday the 13th Part VI: Jason Lives (1986) - Rated 11 Aug 2014
90 56% Halloween III: Season of the Witch (1982) - Rated 11 Aug 2014
97 79% They Live (1988) - Rated 11 Aug 2014