Scomalia

scomalia
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just looking

more Recent Ratings

69 42% The Simpsons Movie (2007) - Rated 07 Sep 2015
83 72% Pineapple Express (2008) - Rated 07 Sep 2015
75 51% Madagascar (2005) - Rated 07 Sep 2015
88 84% Bad Santa (2003) - Rated 07 Sep 2015
78 58% Idiocracy (2006) - Rated 07 Sep 2015
68 40% Pulp Fiction (1994) - Rated 07 Sep 2015
60 27% Donnie Darko (2001) - Rated 07 Sep 2015
86 80% The Matrix (1999) - Rated 07 Sep 2015
84 76% Lord of War (2005) - Rated 07 Sep 2015
95 94% Super Troopers (2002) - Rated 07 Sep 2015