Scooby

scooby
Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: 07 May 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 85% True Romance (1993) - Rated 01 Jan 2016
90 45% The Jackal (1997) - Rated 01 Jan 2016
89 34% Phenomenon (1996) - Rated 01 Jan 2016
89 34% A Clockwork Orange (1971) - Rated 01 Jan 2016
90 45% Nightcrawler (2014) - Rated 01 Jan 2016
96 85% The Shining (1980) - Rated 01 Jan 2016
90 45% Clueless (1995) - Rated 01 Jan 2016
95 79% The Sting (1973) - Rated 01 Jan 2016
87 24% L.A. Confidential (1997) - Rated 01 Jan 2016
93 68% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 01 Jan 2016