Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Scopper

Flick Fan - 65 Film Ratings

Member Since: Aug 28, 2019

Location: Austria

more Recent Ratings
90 95% Red Cliff II (2009) - Aug 28, 2019
90 95% Red Cliff (2008) - Aug 28, 2019
80 53% The Town (2010) - Aug 28, 2019
85 78% Cloverfield (2008) - Aug 28, 2019
85 78% A History of Violence (2005) - Aug 28, 2019
85 78% Training Day (2001) - Aug 28, 2019
85 78% Oldboy (2003) - Aug 28, 2019
75 31% Anaconda (1997) - Aug 28, 2019
60 15% Apocalypto (2006) - Aug 28, 2019
85 78% Se7en (1995) - Aug 28, 2019