Scoresman

scoresman
Movie Buff - 189 Film Ratings
Member Since: 26 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 93% The Host (2006) - Rated 02 Nov 2016
85 87% Troll Hunter (2010) - Rated 02 Nov 2016
85 87% Frontier(s) (2007) - Rated 02 Nov 2016
86 91% Chocolate Strawberry Vanilla (2013) - Rated 02 Nov 2016
82 74% Exhibit A (2007) - Rated 02 Nov 2016
83 79% Gurotesuku (2009) - Rated 02 Nov 2016
83 79% I Saw the Devil (2010) - Rated 02 Nov 2016
81 69% The Mist (2007) - Rated 02 Nov 2016
78 43% Deathgasm (2015) - Rated 02 Nov 2016
81 69% The Woman (2011) - Rated 02 Nov 2016