Scotth77

scotth77
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 45% Creed (2015) - Rated 01 Jan 2016
84 37% Logan's Run (1976) - Rated 01 Jan 2016
84 37% The Theory of Everything (2014) - Rated 01 Jan 2016
83 29% The Magnificent Seven (1960) - Rated 01 Jan 2016
95 93% The Da Vinci Code (2006) - Rated 01 Jan 2016
92 77% Life of Pi (2012) - Rated 01 Jan 2016
83 29% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 01 Jan 2016
72 9% The Running Man (1987) - Rated 01 Jan 2016
83 29% Gone with the Wind (1939) - Rated 01 Jan 2016
93 83% Rocky (1976) - Rated 01 Jan 2016